فروم برنامه نویسی را در گوگل محبوب کنید :
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    Junior Member
    تشکر کردن
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

اصول سئو در سال 2019

تغییر پیوسته و همیشگی

گوگل الگوریتم های خود را به صورت همیشگی و تقریبا هر روزه به روزرسانی می ¬کند که این به روزرسانی از طریق یادگیری ماشین انجام می ¬شوند و همین امر تغییر موانع را شتاب بخشیده و میزان تست کردن تقریبا به نزدیک صفر کاهش پیدا می کند. بدون شک، تمرکز تغییر الگوریتمی، برآورنده اهداف کاربر خواهند بود.
    اما این برای ما به چه معناست؟
    سیگنال های اولیه از آنچه که ما به طور سنتی به عنوان کلمات کلیدی در تگ عنوان، لینک ها، طول عنوان و غیره مهم تلقی می کنیم، کم کم تغییر می یابند. این به این معنی نیست که این سیگنال ها مهم نخواهند بود بلکه از میزان اهمیت آنها کاسته خواهد شد. حیطه هایی که لازم است برای آماده شدن برای فصل تعطیلات 2019 بر روی آنها تمرکز کنید عبارتند از:

زمان بعد از کلیک و عملیات بعدی

زمانی که یک کاربر در پیج شما سپری می کند، چه 5 ثانیه باشد و چه یک روز، در برآوردن اهداف شما بی تاثیر است. آنچه که مهم است این است که آیا عملیات بعدی که آنها در گوگل انجام می دهند، هدف آنها را تامین می کند یا نه.
    اگر آنها ظرف مدت 5 ثانیه به گوگل برگردند و بر روی نتایج بعدی کلیک کنند، احتمالا راضی نخواهند بود و به هدف خود نخواهند رسید، اما اگر برگردند و پرسش خود را تغییر دهند، احتمالا آنچه را که در جستجوی آن بوده اند خواهند یافت یا درمی یابند که پرسش آنها درست نبوده است.
    آنچه که اتفاق می افتد این است که پس از کلیک (بر طبق گوگل) در حال حاضر یک سیگنال برای یک سایت نیست اما در تعیین کیفیت نتیجه کلی جستجو تاثیرگزار است.
    افزایش استفاده از یادگیری ماشین در الگوریتم و توانایی آن برای ایجاد سیگنال های مربوطه، باعث ایجاد احساس اطمینان در این راستا می شود.

اعتقاد ندارم که در حال حاضر الگوریتم های جستجوی بسیاری وجود دارند که می توانند سیگنال های خود را تعریف و وزن کنند، اما این روال تغییر می یابد و استفاده از اطلاعات پس از کلیک مفید خواهد بود.
    در حقیقت، اگر من یک الگوریتم یادگیری ماشین بودم، اگر درگیر این گروه از ماتریس های احتمالی می شدم بسیار ناخشنود می شدم درحالیکه من می بایست برای ایجاد بهترین نتایج جستجود به کار گرفته شوم.

آنچه که شما می توانید در این مورد انجام دهید این است که باید بتوانید هدف کاربر را به دقت پیش بینی کنید، برای رسیدن به این هدف موارد زیر را مد نظر قرار دهید:
    - عبارت هایی را مرور کنید که افراد را به سمت پیج های اصلی در سایت شما هدایت کنند.
    - بر اساس انواع مختلفی از عبارات آنچه را که کاربر در پیچ شما به دنبال آن است را در نظر بگیرید.
    - برای تعیین اینکه آیا سیگنال ها با هم مطابقت دارند یا نه، به تجزیه و تحلیل های خود دقت کنید.

به عنوان مثال، ما در سایتمان پیچی داریم که هر ماهه در آن کدهای تبلیغاتی تبلیغات گوگل را منتشر می کنیم. پرسش هایی که ترافیک را به سمت یک پیج هدایت می کنند عبارتند از:
    - در بسیاری از پیج های دیگر در سایت ما یک نرخ پرش معادل 85/80% هستند و به طور متوسط 31/1 پیج در هر دوره، یک سیگنال وحشتناک است.
    - اما در این پیج، فرض می شود که افراد می آیند، یک کد را کپی می کنند و یا می بینند که این کد به کارشان نمی آیند و در نتیجه پیج را ترک می کنند.
    - سیگنال های این پیج دقیقا همان سیگنال هایی هستند که باید وجود داشته باشند.

هنگامی که رتبه بندی های ما در منطقه دارای کمی نوسان باشند، این روال ثابت نگه داشته می شود و همانطور که اصطلاحات بیشتری را به چنگ می آوریم، ترافیک در طول زمان بهبود می یابد. در حقیقت، اگر من تعداد زیادی از پیج ها را در هر دوره برای یک اصطلاح مشاهده کردم، لازم است در نظر بگیرم چه چیزی را اشتباه انجام داده ام یا چه اقدامات غیرمنتظره ای در آینده توسط سایر افراد انجام خواهند شد. اساسا، آنچه من در نظر دارم این است که آیا تجزیه و تحلیل من مطابق آنچه که من از برآورده شدن هدف کاربر انتظار دارم، است یا نه. این به من اجازه می دهد که بتوانم عمل احتمالی بعدی کاربران را ارزیابی کنم.
    در مورد فوق، چنانچه این اصطلاح جزء اصطلاحاتی نیست که ما کدهای خود را به آن داده باشیم یا برای استفاده از آن به سراغ تبلیغات گوگل نرفته باشیم، آنها احتمالا این اصطلاحِ خود را به منطقه خود اضافه خواهند کرد.
    احتمال اینکه محتوا هدف کاربر را تامین کند

سیگنال های پس از کلیک کردن به شما این امکان را می دهند که دریابید رتبه بندی محتوا در حال حاضر چگونه عمل می کند – اما در مورد آنچه که رتبه بندی نمی شود یا در حال توسعه است، اوضاع به چه شکل است؟
    هدف گوگل برآوردن هدف کاربر است و به همین دلیل به دنبال ماکزیمم سازی این احتمال است که بخش کوچکی از محتوا این هدف را برآورده سازد.
    با استفاده از اصطلاحی همانند «خریدن ویجت آبی» رسیدن به هدف نسبتا سرراست. با استفاده از چنین اصطلاحی محقق به وضوح می داند که به دنبال خرید چه چیزی است. بنابراین هدف فراهم آوردن همه اطلاعاتی است که کاربران برای تصمیم گیری در مورد خرید یک چیز از شما بدان نیازمند هستند.
    هنگامی که شما برای رتبه بندی چیزی برای اصطلاح «ویجت های آبی » تلاش می کنید، این موضوع پیچیده -تر می شود.

ممکن است فرد جستجوگر بخواهد در مورد تاریخ صنعت تولید ویجت آبی بیشتر بداند، یا ممکن است بخواهد بداند چرا ویجت های آبی همواره به عنوان یک نمونه در چرخه های seo به کار می روند.
    کاربرهای متفاوت ممکن است فرمت های محتوایی متفاوتی را بخواهند و یا اینکه مایل باشند انواع متفاوتی از خریدها و متغیرهای بیشتری را در یک پیج داشته باشند.
    هدف، تخریب تجربه کاربر از طریق تلاش برای برآوردن همه اهداف احتمالی برای همه انواع کاربران احتمالی نیست، بلکه سعی کنید به جای مقابله با حریفان خود به دنبال برآوردن اهداف احتمالی گروه بزرگتری از محققین باشید.
    چنانچه شما بخواهید سایت خود را آماده سازی کنید و استراتژی محتوایی خود را توسعه دهید، به دنبال این هستید که نه تنها احتمال رضایت مشتریان خود را به حداکثر برسانید بلکه سایر جستجوگرانی که از این اصطلاحات استفاده می کنند نیز راضی خواهند بود.